انتخاب مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس رشت
طی حکمی از سوی بهزاد  داداش زاده مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس رشت ، آقای فرهاد خراسانی بازیکن اسبق تیم های استقلال رشت و سپیدرود رشت به عنوان مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس رشت منصوب گردید . هم چنین آقای خراسانی آمادگی انجام هرگونه مشاوره در زمینه های حقوقی مربوط به فوتبال برای تمامی فوتبال دوستان سطح کشور را دارد .


در ادامه گزیده ای از سوابق آقای فرهاد خراسانی آمده است .فرهاد خراسانی کیست ؟

آن هایی که فوتبال دهه 60 استان گیلان را به یاد دارند ، دقیقاٌ به خاطر می آورند که فرهاد خراسانی بازیکن شاخص منتخب نوجوانان ، جوانان و امیدهای گیلان بود و با دریبل ها و شوت های آتشین خود چه غوغایی به پا می کرد . او سال ها در سطح اول فوتبال شمال ایران عرض اندام کرد . 

  برای رسیدن به برگ های پرافتخار زندگی ورزشی فرهاد خراسانی زمان را به عقب بر میگردانیم و به سال 1368 می رویم . به روزی که پرسپولیس و استقلال در حضور 100 هزار تماشاگر با هم بازی داشتند  . یعنی همان بازی معروفی که با گل رضا عابدیان به سود پرسپولیس تمام شد . در آن روز دو تیم جوانان گیلان و تهران پیش بازی دربی پایتخت را برگزار کردند و جوانان گیلان روی پاس بهزاد داداش زاده و شوت از راه دور فرهاد خراسانی دروازه تهران را باز کرد و یک بر صفر به پیروزی رسید .  زمان به سرعت گذشت و بازیکن تکنیکی دیروز حالا لیسانس حقوق گرفته و وکیل دادگستری هم هست . 

 خراسانی به دلیل خصوصیات تکنیکی بازیکن مورد علاقه مجید جهانپور در استقلال رشت و محمد احمد پور در سپیدرود رشت بود . او در هر دو تیم قرمز و آبی رشت بازی کرد و در دل هواداران هر دو تیم جایگاه ویژه ای دارد . وی همچنین در تیم های فجر سپاه و صنعت گیلان و تیم های منتخب جوانان و نوجوانان گیلان اوج مهارت و تکنیک خود را بروز داد و در کنار بازیکنان مطرحی همچون اکبر آبسالان ، سیامک اکبری معاف ، بهزاد داداش زاده ، هادی طباطبایی ، مرتضی شعبان زاده ، احمد فرضی و ... جزو ستاره های فوتبال استان بود و زیر  نظر مربیانی چون جهانپور ، احمدپور، هرندی ، خوالی ، زاهد ویشگاهی ، ناصح و متقی طلب تجربیات فراوانی اندوخت و سانترهای مواج او از جناح چپ و شوت های سنگینش هرگز از خاطره ها نخواهد رفت . وی به دلیل تواضع و اخلاق حسنه و روابط عمومی خوب همواره مورد احترام اهالی فوتبال و همبازیان خود قرار دارد . 

علاقه وافر فرهاد خراسانی به ادامه تحصیل و قابلیت های بالای او در امور مدیریتی و اقتصادی باعث شد تا پس از دوران ورزشی ، در این دو بعد هم زبانزد خاص و عام شود و کار به جایی رسید که سال ها مدیر دفتر صنایع کل استان گیلان بود . 

  خراسانی نویسنده ورزشی بسیار خوشفکری است و این خصوصیت او را به یک مهره تحصیلکرده و جوان برای شرکت در اتاق فکر ورزش فوتبال تبدیل کرده است . 

  برخی از سوابق مدیریتی آقای فرهاد خراسانی : 

1.     مدیر دفتر رئیس سازمان صنایع و معادن سابق گیلان

2.     مدیرعامل ، سهامدار و عضو هیءت مدیره صنایع غذایی آفتاب مهتاب شمال در شهر صنعتی رشت 

3.     مدیر کارخانه صنایع غذایی سس الیزه 

4.     سرپرست فروش گروه تولیدی اشی مشی و ...  
جديدترين اخبار ورزشي
تاریخ انتشار: نا شناخته
جستجو باشگاه فوتبال پرسپوليس رشت به مديريت بهزاد داداش زاده

نمایش وضعیت در یاهو


منوي اصلي
ايجاد سايت توسط : حافظ رايانه تصوير
Designed: www.hafezrayaneh.com
تمام حقوق برای سايت آكادمي فوتبال پرسپوليس رشت محفوظ است.
بهترین حالت نمایش دقت 768*1024 به بالا ميباشد.
این سایت تابع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میباشد.
زمان بازسازي صفحه :0.1176 ثانيه, 0.0097 براي هر جستجو . حافظه مصرف شده :663,240يايت